Erten Elektronik
Erten Elektronik
HÜRRİYET SAĞLIK-SEN’DEN DUYGU YÜKLÜ HATAY BULUŞMASI

HÜRRİYET SAĞLIK-SEN’DEN DUYGU YÜKLÜ HATAY BULUŞMASI

ABONE OL
18 Eylül 2023 08:36
HÜRRİYET SAĞLIK-SEN’DEN DUYGU YÜKLÜ HATAY BULUŞMASI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hürriyet Sağlık-Sen Hatay il Temsilciliği tarafından organize edilen ve Hürriyet Sağlık-Sen Genel Merkezi’nin önem verdiği Büyük Hatay Buluşması duygu dolu anlara sahne oldu.

Yüzyılın felaketi olarak adlandırılan ve 6 Şubatta yaşanan büyük deprem felaketinde en ağır yıkımı ve kaybı yaşayan illerin başında gelen Hatay’da sağlık çalışanlarına moral ve motivasyon desteği sağlamak, yaraları birlikte sarmak amacıyla büyük Hatay buluşması adı altında düzenlenen kahvaltı etkinliğine çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

HÜRRİYET SAĞLIK-SEN HATAY BULUŞMASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Depremde az hasar görerek ayakta kalan nadir ilçelerden biri olan Reyhanlı ilçesinde Hürriyet Sağlık-Sen Hatay İl Başkanı Mihrican Özdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen programa Hürriyet Sağlık-Sen Genel Başkanı Erdoğan Çakmak, Hürriyet Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Ünal ve Serdar Kahraman, Hürriyetçi Yerel-Sen Genel Başkanı Gökhan Yıldırım, Hürriyetçi Eğitim-Sen defne İlçe Temsilcisi Emel Erkan, Hürriyet Sağlık-Sen Adana İl Bakanı Aslıhan Boz, Hürriyet Sağlık-Sen İskenderun İlçe Temsilcisi Şirin Sayğan, Hürriyet Sağlık-Sen Reyhanlı İlçe Temsilcisi İsmail Arslan, Hürriyet Sağlık-Sen Antakya İlçe Temsilcisi Celal Demirel ve Hatay’ın çeşitli ilçelerinde görev yapan çok sayıda sağlık çalışanı katıldı. Hürriyet Sağlık-Sen’in kuruluşundan bu yana birçok önemli görevlerde bulunan Burak İçkan tarafından sunulan programda başta Genel Başkan Erdoğan Çakmak olmak üzere söz alan tüm konuşmacılar duygu dolu konuşmalar yaptı. Büyük acılar yaşayan Hatay İlinde deprem felaketinden sonra bir sendika tarafından bu türde gerçekleştirilen ilk etkinlik olan Büyük Hatay Buluşmasının amacına ulaşması tüm sağlık çalışanları tarafından büyük memnuniyetle karşılandı. Hürriyet Sağlık-Sen Genel Başkanı Erdoğan Çakmak ve Hürriyet Sağlık-Sen Hatay il Başkanı Mihrican Özdemir Hatay ilinde büyük acılar yaşayan sağlık çalışanlarının yaralarını birlikte sarmak ve bu şehri birlikte ayağa kaldırmak için emek ve mücadele veren bu buluşmaya katılan tüm katılımcılara teşekkürlerini dile getirdiler.

HÜRRİYET SAĞLIK-SEN HATAY İL TEŞKİLATINDAN MÜCADELE SÖZÜ

Hürriyet Sağlık-Sen Hatay il yönetimi ve tüm temsilciler en kısa sürede Hatay’ı şube yapmak üzere söz vererek her şeye rağmen mücadeleye bıkmadan usanmadan devam edeceklerini ifade ettiler.

Tüm katılımcılar tarafından büyük beğeni alan Hatay Buluşmasının sonunda Hataylı olan Genel Başkan Yardımcısı Serdar Kahraman tarafından Genel Başkan Erdoğan Çakmak ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Ünal’a isimlerini yazılı olduğu hatıra Hatayspor forması hediye edildi.

En az 10 karakter gerekli