İmamoğlu’ndan Samandağ’a sürpriz

İmamoğlu’ndan Samandağ’a sürpriz

ABONE OL
6 Aralık 2022 14:44
İmamoğlu’ndan Samandağ’a sürpriz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Başkan Eryılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Samandağ’ın ve ülkemizin geleceği ile ilgili istişarelerde bulunarak, İBB Başkanı İmamoğlu’nun Samandağ’a çok güzel bir jesti olduğunu ve bunu en kısa zamanda halkımızla paylaşacağının müjdesini verdi.

BAŞKAN ERYILMAZ İMAMOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; “ Parti Meclisi Üyemiz ve 24. Dönemden Milletvekili dostum Gökhan Günaydın ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret ettik. Ülkemizi aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacağız. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na misafirperverliğinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Ayrıca İmamoğlu’nun Samandağ’ımıza yapacağı jesti, sonraki günlerde siz değerli halkımızla kısa süre içerisinde paylaşacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli