“Jöntürk: Bayram birliğimizi daim kılsın”

“Jöntürk: Bayram birliğimizi daim kılsın”

ABONE OL
19 Temmuz 2021 21:29
“Jöntürk: Bayram birliğimizi daim kılsın”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Nesrin Jöntürk, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Jöntürk, son dönemde ciddi tehditlere göğüs geren Türk milletinin, milli birlik ve kardeşlik duygusu içerisinde geleceğe umut ve güvenle baktığını bildirdi. Başkan Jöntürk, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramların, sevgi, saygı, kardeşlik duygularının pekiştiği, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının en üst seviyede yaşandığı, birlik ve beraberliğin güç kazandığı, mutluluk ve coşku kaynağı anlamlı günler olduğunu belirtti.

Jöntürk, “Böyle güzel günlerde temelleri atılan birlik bağları kolay kolay bozulmaz. Biz millet olarak bir ve beraberken çok güçlüyüz. Bunu hain darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi de tüm dünyaya gösterdik. Bu birliğimizi, bundan sonra da güçlendirerek devam ettirmeliyiz” dedi.

Türkiye’nin milli birlik ve kardeşlik duygusu içerisinde tam bir kararlılıkla geleceğe doğru yürüdüğünü ifade eden Başkan Jöntürk, “Dostlukların pekiştiği ve paylaşılan acıların hafiflediği en özel zamanlardan biri olan Kurban Bayramı’nın, insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını diliyor, tüm İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Bu vesileyle, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelere yer verdi.

En az 10 karakter gerekli