Kamyonette tehlikeli yolculuk

Kamyonette tehlikeli yolculuk

ABONE OL
2 Kasım 2022 08:46
Kamyonette tehlikeli yolculuk
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 Hatay’da kamyonetin arkasında yolculuk eden genç kendi hayatını hiçe sayarak araçtan indi peşinden koştu, sonra tekrar kamyonete binerek yolculuğunu devam etti. O anlar ise cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

HATAY’DA KAMYONETİN ARKASINDA YOLCULUK EDEN GENÇ KENDİ HAYATINI HİÇE SAYARAK ARAÇTAN İNDİ PEŞİNDEN KOŞTU, (FERİT SAVAŞ – NECATİ İVGİN/HATAY-İHA) Hatay’da kamyonetin arkasında yolculuk eden genç kendi hayatını hiçe sayarak araçtan indi peşinden koştu, sonra tekrar kamyonete binerek yolculuğunu devam etti. O anlar ise cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Alınan bilgiye göre, Kırıkhan ilçesinde akşam saatlerinde kaydedildiği belirtilen görüntülerde, kamyonetin tente ile kapatılan kasasında yolculuk eden bir genç tenteyi kaldırarak hareket halindeki kamyonetten aşağı indi, bir süre aracın kasasından tutarak peşinden koştu, sonra tekrar kamyonete bindi.
Arkadan gelen otomobildeki yolcular tarafından kaydedildiğini fark eden genç tehlikeye aldırış etmeden tekrar kamyonetin kasasından aşağı sarktı, inerek arkasından koştu, tekrar kamyonetin kasasına bindi. Arkadaşları ile birlikte kameraya da el sallayarak tehlikeli yolculuklarını sona erdirdiler.
O anlar ise arkadan gelen bir otomobildeki yolcular tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

İHA

En az 10 karakter gerekli