Kaymakam Demiryürek’ten <strong>Başkan Gül’e Ziyaret</strong>

Kaymakam Demiryürek’ten Başkan Gül’e Ziyaret

ABONE OL
11 Ekim 2022 09:21
Kaymakam Demiryürek’ten <strong>Başkan Gül’e Ziyaret</strong>
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçtiğimiz aylarda İskenderun Kaymakamı olarak göreve atanan Murat Sefa Demiryürek, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’ü makamında ziyaret etti.

Sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyaret programında Kaymakam Demiryürek’e teşekkür eden Başkan Gül, “Bizleri ziyaretleriyle onurlandıran kaymakamımız Demiryürek’e çalışmalarında başarılar diliyorum. İskenderun çok özel ve güzel bir şehir, umuyorum ki kaymakamımızda yapacağı çalışmalarla adından sıkça söz ettirecek.” İfadelerini kullandı.

DEMİRYÜREK: BAŞKANIMIZIN ÇALIŞMALARI TAKDİRE ŞAYAN

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’de yaptığı teşekkür konuşmasında, “Belen ile ilgili yaptığım araştırmalarda Hatay’ımızın çok özel ve önemli ilçelerimizin başında Belen geliyor. Tarihi geçmişiyle, yöresel lezzetleri ve ülkemizin en önemli geçiş noktalarının birine kurulan önemli bir ilçemiz. Belediye Başkanımızın da yaptığı hizmetler gerçekten takdire şayan, Başkanımıza bir kez daha başarılı çalışmalardan ötürü teşekkürlerimi sunuyorum”. Dedi.

Ziyaret sonunda yöresel ürünlerin olduğu hediye sepetini Kaymakam Demiryürek’e taktim eden Belediye Başkanı İbrahim Gül, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli