Kaynaşlı il müdürü Hatay’a atandı

Kaynaşlı il müdürü Hatay’a atandı

ABONE OL
27 Mart 2021 15:30
Kaynaşlı il müdürü Hatay’a atandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kaynaşlı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevinde uzun bir süredir yer alan Ali Daşbaş, Hatay Gençlik ve Spor İl Müdür yardımcılığına atandı.
2016 yılında TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda öğretmen iken Kaynaşlı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine getirilen Ali Daşbaş, 5 yıllık görevinin ardından Hatay’a atandı. Kaynaşlı’da sporun gelişmesi için çalışmalarını sürdüren ve Kaynaşlılılar’ı sporla buluşturan İlçe Müdürü Ali Daşbaş, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın kararı ile Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atandı. Hatay’da Spor’dan sorumlu şube müdürü ve İl Müdür Yardımcılığı görevlerine atanan Daşbaş, 5 yıllık Kaynaşlı görevim boyunca acizane çalışmalarımız ve ilçemize olan hizmetler için şahsımı başarı belgesi ile ödüllendiren, spor eğitim ve gençlik faaliyetlerine her daim önemli destekler sunan Kaynaşlı Kaymakamımız Mustafa İkbal Eşki’ye yürekten teşekkür ederim. Tüm çalışma arkadaşlarım ve Karadeniz’in incisi Kaynaşlı güzel memleketim Allahısmarladık” ifadelerini kullandı.

İHA

KAYNAŞLI GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDE UZUN BİR SÜREDİR YER ALAN ALİ DAŞBAŞ, HATAY GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATANDI. (ENES BEKTAŞ/DÜZCE-İHA) Kaynaşlı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevinde uzun bir süredir yer alan Ali Daşbaş, Hatay Gençlik ve Spor İl Müdür yardımcılığına atandı.

En az 10 karakter gerekli