Erten Elektronik
Erten Elektronik
MÜDÜR BAL’DAN EMEKLİLER İÇİN ÖN PROTOKOL TOPLANTISI

MÜDÜR BAL’DAN EMEKLİLER İÇİN ÖN PROTOKOL TOPLANTISI

ABONE OL
28 Haziran 2024 15:21
MÜDÜR BAL’DAN EMEKLİLER İÇİN ÖN PROTOKOL TOPLANTISI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kısa süre önce HMKÜ Rektörü Prof. Dr. Veysel Eren’i ziyaret eden Sosyal Güvenlik Kurumu Hatay İl Müdürü Hamit Bal, emeklilere yönelik düzenlemeleri içeren protokol ön hazırlık toplantısı gerçekleştirdi.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Mustafa Tiyekli’yi İl Müdürlüğü’nde ağırlayan Müdür Bal, müdür yardımcılarıyla birlikte gerçekleşen toplantıda 2024 yılı boyunca emeklilerin daha aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak için ön protokol görüşmesi gerçekleştirdiklerini açıkladı.

MKÜ İLE İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

Rektör Eren’i ziyaretinin ardından harekete geçilen proje ile emeklilerin yaşam kalitesinin arttırılması ve sosyal hayata daha fazla katılımlarının sağlanması hedeflenirken, ön protokol niteliği taşıyan toplantının ardından açıklamalarda bulunan Müdür Bal; “2024 yılı boyunca emeklilerimizin daha aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak amacıyla birçok etkinlik düzenlemeyi planlıyoruz. Bu kapsamda, üniversite ile işbirliği yaparak emeklilerimize yönelik çeşitli projeler geliştireceğiz” ifadelerine yer verdi.

SAMANDAĞ HEYETİNİN İSTEKLERİNİ DİNLEDİ

Müdür Bal, emeklilere yönelik müjdeler içeren görüşmesinin ardından Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Refik Gümüşoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Çalışanlara yönelik desteklerle işverenlerin desteklenmesini sağlayan ve bu anlamda çalışmalarıyla takdir toplayan Müdür Bal, toplantıda Samandağlı işletmelerin sözcüsü niteliğindeki Başkan Gümüşoğlu ve beraberindeki heyetin isteklerini dinledi. Depremzede Hataylı işletmelere ve çalışanlara yönelik projeleriyle kentin kalkınmasında büyük pay sahibi olan SGK İl Müdürü Hamit Bal’a teşekkür eden Gümüşoğlu, yaşanan deprem sonrası Samandağ’da yaşayan vatandaşlara olumsuz şartlarda dahi kurumun hizmetlerinin aksatılmadan devam ettirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Her daim işçinin ve işverenin yanında olduklarını belirten Müdür Bal, heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli