Reklam
Reklam
NAİF BEY VE YAVERİ HATAY’DA YOĞUN İLGİ İLE İZLENDİ

NAİF BEY VE YAVERİ HATAY’DA YOĞUN İLGİ İLE İZLENDİ

ABONE OL
28 Kasım 2022 09:34
NAİF BEY VE YAVERİ HATAY’DA YOĞUN İLGİ İLE İZLENDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Karagöz Kukla Festivali kapsamında ‘Naif Bey ve Yaveri’ oyunu EXPO Antakya alanında seyirci ile buluştu.

Hem eğlenceli hem de eğitici etkinliklerin gerçekleştirildiği EXPO alanında çocukların yanında yetişkinlerin de keyifli vakit geçirdiği kukla oyunu büyük ilgi gördü.

Naif Bey’in bir çorap olarak kukla olma serüvenin Gökhan Yılmazer tarafından anlatıldığı eğlenceli kukla oyununda Hataylılar kahkaha dolu bir hafta sonu geçirdi.

Naif Bey’in hikâyesini izleyip keyifli bir akşam yaşama imkanı bulan izleyiciler, Hatay’da kültür sanat etkinliklerinin artmasından dolayı mutluluklarını ifade ederek buna vesile olan Başkan Savaş’a teşekkür etti.

SAVAŞ: FESTİVALLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ

Kukla oyununu eşi Prof. Dr. Nazan Savaş ile birlikte izleyen Başkan Savaş oyun sonunda “ Bu alan çok güzel oldu. Burada her şeyi yapıyoruz. Sanatsal faaliyetlerimize devam ediyoruz ve Hatay’ın sanat ve kültür şehri olduğunu görüyoruz. Burası kültür, eğlence, ekonomi ve eğitim gibi birçok alanda Hatay’a hizmete edecek. Karagöz kukla festivalimiz bu sene ilk oldu ama inşallah yine yapacağız” dedi.

En az 10 karakter gerekli