Neşet Ertaş Altınözü’nde anıldı 

Neşet Ertaş Altınözü’nde anıldı 

ABONE OL
1 Haziran 2022 15:33
Neşet Ertaş Altınözü’nde anıldı 
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Altınözü’nde ilki düzenlenen Kitap Fuarı etkinlikleri kapsamında Altınözü Belediyesi Konferans Salonunda yazar Sinan Yağmur’un anlatımı ile “Aşkın Son Ozanı Neşet Ertaş Vefa Gecesi” programını düzenlendi.

Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, yazar Sinan Yağmur’un anlatımı ile yeri geldiğinde gülümseten yeri geldiğinde hüzünlendiren bir gece yaşadıklarını belirterek, “Altınözü Belediyesi Konferans Salonu’nda unutulmaz bir vefa gecesi yaşadık. 1. Altınözü Kitap Fuarı Kapsamında düzenlenen yazarımız Sinan Yağmur’un anlatımı ile “Aşkın Son Ozanı Neşet Ertaş Vefa Gecesi” programını hemşehrilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirdik. Neşet Ertaş Vefa Gecesi programımıza yoğun ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz” dedi.

MUHTEŞEM BİR GECE YAŞANDI

Yazar Sinan Yağmur akıllarda iz bırakan bir gece yaşandığını belirterek, “Neşet Ertaş vefa ve anma programı ile gönülleri gülen yüzleri gülümseyen Altınözü halkı ile güzel anlar yaşandı. Her yaştan yürekler Neşet Ertaş türküleri ile kâh hüzünlendi kâh coştu gülümsedi. Ömrünü Altınözü’ne adayan sufi yürekli başkanımıza teşekkür ederiz. Teşekkürler Altınözü” dedi.

Sinan Yağmur, Aşkın Son Ozanı Neşet Ertaş Vefa Gecesi’nin sonunda okurlarıyla sohbet ederek kitaplarını imzaladı.

En az 10 karakter gerekli