“RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN”

“RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN”

ABONE OL
12 Mayıs 2021 21:23
“RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş İnsanı Ferit Oflazoglu Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Oflazoglu mesajında şu ifadelere yer verdi.

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken, sevgi, saygı, hoşgörü, paylaşma ve yardımlaşmanın, milli birlik ve beraberliğimizin doruk noktasına ulaştığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve huzuru içindeyiz.

Dini bayramlarımız 14 asırdır küskünlerin barıştığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, yardımlaşma ve toplum olma bilincinin arttığı çok özel günlerimizdir. Bayramı bayram yapan, yetimlerin, yoksulların, yaşlı ve çocukların sevindirilmesi, akraba, dost ve komşuların ziyaret edilmesi, sevdiklerimizin yanımızda bulunmasıdır. Bununla birlikte tüm dünyada etkisini sürdürmekte olan koronavirüs salgını nedeniyle bayram ziyaretlerini ertelemek zorunda olmamız, bizleri bu bayramı da buruk olarak geçirmek durumunda bırakmaktadır. Bayramları bayram olarak yaşayabileceğimiz, dost ve akraba ziyaretlerini hastalık korkusu olmadan yapabileceğimiz gelecek bayramlar için mutlaka maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaya devam etmeliyiz.

Bu duygular içerisinde Ramazan Bayramının tüm dünyaya sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesi temennisiyle başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere Tüm İslam aleminin bayramını kutluyor, saygı ve selamlarımı arz ediyorum.

En az 10 karakter gerekli