RECEP ÖZTÜRK DAHA GÜZEL BİR NARLICA İÇİN TEKRAR ADAY

RECEP ÖZTÜRK DAHA GÜZEL BİR NARLICA İÇİN TEKRAR ADAY

ABONE OL
3 Ekim 2023 15:34
RECEP ÖZTÜRK DAHA GÜZEL BİR NARLICA İÇİN TEKRAR ADAY
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya’nın kalabalık ve şirin mahallelerinden olan Narlıca Mahallesi muhtarı Recep Öztürk, gelecek kuşaklara daha güzel bir Narlıca bırakmak için tekrar aday olduğunu ifade etti.

Deprem sürecinde vatandaşların yardımına koşan ilk kişilerden biri olan ve gönüllü olarak çok sayıda vatandaşı enkazdan çıkaran, daha sonrasında ise yaptığı yardımlarla takdir toplayan Muhtar Öztürk’ün tekrar adaylığı mahallede memnuniyetle karşılandı. Antakya’nın en kalabalık mahallelerinden olması hasebiyle Narlıca’ya daha kaliteli hizmetleri kazandırmak, 7’den 77’ye her yaştan vatandaşın daha nezih bir ortama kavuşmasını sağlamak ve gönülleri kazanmak için tekrar aday olduğunu belirten Öztürk, mahalle halkından 31 Mart’ta destek talebinde bulundu.

NARLICA’YA KALDIĞIM YERDEN TEKRAR HİZMET ETMEYE ADAYIM

Uzun zamandan bu yana mahallede ikamet eden ve muhtarlık yapan, vatandaşlar tarafından fikirleri her daim takdir gören muhtar Öztürk, depremden sonra mahallede kronikleşen çok sayıda sorunun bulunduğunu, bu sorunların kararlı bir şekilde çözülebileceğini belirterek, kendisinin bu işe en uygun aday olduğunu yineleyerek belirtti. Muhtar Öztürk yaptığı açıklamada; “Biz kadınlarımızla, gençlerimizle, işçilerimizle, emeklilerimizle birlikte hareket edeceğiz. ‘Ben yaparım, ben çözerim’ değil, ‘Biz yapacağız’ diyeceğiz.

Biz Narlıca Mahallesi’nde, önümüzdeki dönemde yapılacak yerel seçimlerde tekrar muhtar adayı olmak niyetiyle yola çıkıyorum. Her bölgeden çevresinde sayılan, sevilen, temiz insanlarla görüşmeler gerçekleştirdik. Görüş, öneri ve onay aldık. Bugün de mahalle halkımız ve dostlarımızın onayıyla mahallemizde tekrar muhtar adayı olmak istediğimizi duyurduk. Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin. İnşallah önce Narlıca Mahallemiz için, daha sonra da bizim için hayırlısı olur” ifadelerini kullandı.

Mahalle halkından büyük destek gören Recep Öztürk, mahallede muhtarlığa yeniden en yakın isim olarak gösteriliyor.

En az 10 karakter gerekli