REKORTMEN SPORCU, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

REKORTMEN SPORCU, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

ABONE OL
2 Aralık 2022 13:55
REKORTMEN SPORCU, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayladağı Belediyesi, Yayladağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yayladağı İlçe Sağlık Müdürlüğü organizesinde “Akciğer Kanseri Farkındalık Ayı” etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.

Bu kapsamda Milli sporcu Serbest Dalış Dünya rekortmeni Şahika Ercümen, Yayladağı’nda ilkokul ve lise öğrencileriyle bir araya geldi. Yayladağı Belediyesi Millet Kütüphanesi içerisinde bulunan kültür merkezinde gerçekleştirilen programa, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın; Yayladağı İlçe Başsavcısı Can Kara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hikmet Bilgil, İlçe Sağlık Müdürü Mesut Alkaç, AK Parti İlçe Başkanımız Doğan Gürlen ile çok sayıda davetli katıldı.

YALÇIN: EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Burada açıklamalarda bulunan Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, emeği geçenlere teşekkür ederek programın hazırlanmasında emeği geçen Bozlu İspir Baram İlk Ortaokulu ile Yayladağı 5 Nolu Sağlık Ocağı’na ve yarışmaya katılan öğrencileri tebrik etti. Konuşmaların ardından etkinlik kapsamında kompozisyon ve resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

En az 10 karakter gerekli