REYHANLI’DA TEMİZLİK KAMPANYASI BAŞLADI

REYHANLI’DA TEMİZLİK KAMPANYASI BAŞLADI

ABONE OL
5 Temmuz 2023 12:29
REYHANLI’DA TEMİZLİK KAMPANYASI BAŞLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Reyhanlı’yı daha yaşanılabilir hale getirmek için gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

‘’Temizlik bizden, temiz tutmak sizden’’ sloganıyla temizlik kampanyası başlattıklarını belirten Hacıoğlu, şöyle konuştu: “Belediye ekiplerimiz her gün ilçenin her köşesini titiz bir şekilde temizliyor. Ancak güzel ve temiz bir ilçe için vatandaşlarımızın da bize destek vermelerini bekliyoruz. Temizlik bizden temiz tutmak vatandaşlarımızdan diyerek yola çıkıyoruz. İnşallah daha güzel bir Reyhanlı’yı birlikte inşa edecek ve vatandaşlarımızın sağlık bir çevrede yaşayabilmesi için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Gece gündüz demeden şehrin hijyeni için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızdan gelen her talebe de cevap veriyoruz. Ekiplerimiz özellikle yaz aylarında bahçe ve ahırlarda haşerelere ve böceklere karşı da ilaçlama çalışması yapmaktadır. Ayrıca kötü görüntüye sebep olan yabani otlar ve moloz yığıntıları da greyderlerimizle temizlenmektedir.”

Başkan Hacıoğlu, Reyhanlılı vatandaşların çevre temizliğine daha duyarlı olacaklarını ve belediyenin temizlik kampanyasına destek vereceklerine inandığını sözlerine ekledi.

En az 10 karakter gerekli