Erten Elektronik
Erten Elektronik
SAADET PARTİSİ ALTINÖZÜ TEŞKİLATINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

SAADET PARTİSİ ALTINÖZÜ TEŞKİLATINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

ABONE OL
16 Eylül 2023 16:17
SAADET PARTİSİ ALTINÖZÜ TEŞKİLATINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saadet Partisi Altınözü İlçe Başkanlığı görevine Mahmut Şan atandı.

Yıllar sonra TBMM’de Grup kuran Saadet Partisi Hatay siyasetinde önemli çalışmalar yaparak gündemi belirlemeye devam ediyor. Hatay Miletvekili seçilen Doç.Dr Sayın Necmettin Çalışkan’ın TBMM’de yaptığı çalışmalar ve oluşturduğu gündemler siyasete yön veriyor. Saadet Partisinin Meclis temsili Hatay siyasetinde yeni bir ivme kazanmasını sağladı. Saadet Partisi il başkanlığı değişikliği sonrasında ilçelerde de değişiklikler yaparak etkin siyaset hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda Saadet Partisi Altınözü İlçe başkanlığına gazeteci Mahmut Şan atandı.

HARPUTLUOĞLU: ATAMA HATAY’IMIZA VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN

İl başkanı Mehmet Harputluoğlu’nun katıldığı törenle gerçekleşen devir teslimde kısa bir konuşma yapan il başkanı Harputluoğlu: “Altınözü İlçe başkanlığı görevini üstlenen gazeteci arkadaşımız Mahmut Şan zaten uzun zamandır il yönetim kurulu üyesi ve Altınözü ilçemizin sorumlusuydu. İlçemizin tüm sorunlarına hakim sorunların çözümü konusunda yeterince birikimli olduğunu biliyoruz. Bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Görevi devreden İsmet Karagön’e yapmış olduğu hayırlı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bu değişiklik başta Altınözü ilçemizin olmak üzere Hatay’ımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Saadet Partisi önümüzdeki dönemde üstlenmiş olduğu sorumluluk bilinciyle vatandaşlarımızın hak ettiği bir yönetim anlayışına kavuşturacaktır.”

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

Törende konuşan yeni ilçe başkanı Mahmut Şan: “Şimdiye kadar partimizde il yönetim kurulu üyeliği ve Altınözü ilçemizin sorumlusu olarak görevini üstlenmiştim. Beni bu göreve layık gören Saadet Partisi Genel Başkanınız Sayın Temel Karamollaoğlu, Hatay Milletvekilimiz Doç. Dr. Sayın Necmettin Çalışkan ve Hatay İl Başkanımız Sayın Mehmet Harputluoğlu’na teşekkür ederim. Üstlendiğim görevinin kolay olmadığını bilincindeyim ancak bu kutsal görevi başarılı bir şekilde yerine getireceğimden ve Toparlayıcı bir yönetici anlayışı içerisinde olacağıma söz veriyorum. Şimdiye kadar görev yapan ve Gece gündüz emek harcayan ilçe teşkilatımıza emeğinden dolayı teşekkür ederim.

 İlçe yönetimimizde görev alan değerli arkadaşlarımla beraber yaklaşık olarak 7 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde partimizin bayrağını Altınözü belediyesine dikmek için şimdiden gece gündüz çalışacağımıza söz veriyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi. Devir teslim töreninde görevi devreden İsmet Karagön:”Altınözü ilçemizin yeni ilçe başkanı Mahmut Şan’a başarı ve kolaylıklar diliyorum.”

En az 10 karakter gerekli