Reklam
Reklam
ŞABAN DOĞRU GÜVEN TAZELEDİ

ŞABAN DOĞRU GÜVEN TAZELEDİ

ABONE OL
13 Nisan 2021 11:53
ŞABAN DOĞRU GÜVEN TAZELEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’da ve ülke genelinde binlerce mensubu bulunan Karaahmetli Aşireti Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olağan kongresi Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında alınan önlemler çerçevesinde gerçekleşti.


Hatay ili içinde yaklaşık 10.000 mensubu bulunan Karaahmetli aşireti mensuplarının kurmuş oldukları Karaahmetli Aşirette Sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneğinin İkinci olağan genel kurul toplantısında mevcut başkan Şaban Doğru ve Yönetim Kurulu Üyeleri yeniden seçilerek güven tazelediler.
Tüm üyelerin oyları ile yeniden başkanlığa seçilen Şaban Doğru tüm Karaahmetli aşiretin mensuplarına ve dernek üyelerine teşekkür ederek tekrardan bu göreve layık görülmemden dolayı Şükranlarımı sunuyorum dedi.
Pandemi şartlarında en az katılımla yapmış olduğumuz İkinci olağan genel kurulun en kısa sürede salgının son bulması sonrasında çok daha fazla katılımla toplantılarda buluşmayı temenni ettiğini dile getiren başkan Doğru, genel kurulun aşiret mensuplarına ve dernek üyelerine hayırlara vesile olmasını dileyerek sözlerini tamamladı.

En az 10 karakter gerekli