SAMANDAĞ BELEDİYESİ EKİPLERİ DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINI İLÇE GENELİNDE SÜRDÜRÜYORLAR

ABONE OL
25 Kasım 2020 10:34
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı Dezenfekte ekipleri Covid-19 tedbirleri kapsamında ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyorlar.
Pandemi salgınının ülkemizde başladığı günden itibaren bütün ilçede hummalı çalışmalar gerçekleştiren Samandağ Belediyesi Dezenfekte ekipleri ilçenin dört bir yanını dezenfekte ettiler.
Yapılan çalışmalarla ilgili Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada vatandaşların sağlığı ve daha hijyenik ortamlarda zaman geçirmeleri için çalışmaların sürdürüldüğü belirtilerek; “ Covid-19 tedbirleri kapsamında ilçemiz genelinde dezenfekte çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Pandemi salgınının ülkemizde başladığı günden itibaren ilçemiz sınırları içerisinde bulunan bütün Kamu Kurum ve Kuruluşları, Aile Sağlığı Merkezleri, Okullar, Parklar, İbadethaneler, Toplu Taşıma Araçları, Otobüs Durakları, Banka ve ATM’ler ve daha birçok yerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdik. Halkımızın sağlığı için ilçemiz genelinde dezenfekte çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerine yer verildi.

En az 10 karakter gerekli