Erten Elektronik
Erten Elektronik
SAMANDAĞ BELEDİYESİ SEÇKİN KÖSE SEZONU BAŞLIYOR

SAMANDAĞ BELEDİYESİ SEÇKİN KÖSE SEZONU BAŞLIYOR

ABONE OL
1 Eylül 2023 12:14
SAMANDAĞ BELEDİYESİ SEÇKİN KÖSE SEZONU BAŞLIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz öcülüğünde bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası 3. Geleneksel Futbol Turnuvası Seçkin Köse Sezonu için nefesler tutuldu.

Deprem felaketinin ardından sosyal aktivitelerle stres atıp bütün mahalleleri yeniden bir araya getirmek ve mahalleler arası birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla organize edilen Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası 3. Geleneksel Futbol Turnuvası Seçkin Köse Sezonu bugün başlıyor. Spora ve sporcuya büyük önem veren ve her anlamda destek olan Samandağ Belediyesi tarafından organize edilen Mahalleler Arası 3. Geleneksel Futbol Turnuvası’nda 20 Mahalleden 24 takımın mücadele edecek. Turnuva 1 Eylül Cuma günü saat 18:00’da Samandağ İlçe Stadyumu’nda geçen yılki turnuvanın şampiyonu Atatürk Mahallesi ile Meydan Mahallesi’nin açılış maçı ile başlayacak. 

ERYILMAZ: TURNUVAYA TÜM VATANDAŞLARI BEKLİYORUM

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada; “Yaşadığımız deprem felaketinin ardından ruhumuzu iyileştirmek ve sosyal aktivitelerle stres atıp bütün mahallelerimizin yeniden bir araya getirip birlik ve beraberliğini pekiştirecek olan Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası 3. Geleneksel Futbol Turnuvası Seçkin Köse Sezonu başlıyor. Bu sene 3.’sünü düzenleyeceğimiz turnuvanın büyük bir önemi de bu süreçte gençlerimizi spora teşvik etmek. Özellikle deprem sonrasında sosyal aktivitelerin bitme noktasına gelmesi ve genç, çocuk, yaşlı bütün insanlarımızın hoşça vakit geçireceği bu turnuvaya tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. 1 Eylül Cuma günü saat 18:00’da Samandağ İlçe Stadyumu’nda Atatürk Mahallesi- Meydan Mahallesi açılış maçıyla başlayacak olan Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası 3. Geleneksel Futbol Turnuvası Seçkin Köse Sezonu’nda rekabet edecek olan bütün takımlarımıza başarılar diliyor, dostluk ve kardeşlik çerçevesinde bir turnuva olmasını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

En az 10 karakter gerekli