Erten Elektronik
Erten Elektronik
SAMANDAĞ’IN DÖRT BİR YANINDA YOL ÇALIŞMALARI İVEDİLİKLE SÜRÜYOR

SAMANDAĞ’IN DÖRT BİR YANINDA YOL ÇALIŞMALARI İVEDİLİKLE SÜRÜYOR

ABONE OL
6 Kasım 2023 21:55
SAMANDAĞ’IN DÖRT BİR YANINDA YOL ÇALIŞMALARI İVEDİLİKLE SÜRÜYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların taleplerini en kısa sürede çözüme kavuşturarak ilçeye yeni yollar kazandırmaya devam ediyor.

Birçok farklı mahallede yol genişletme, zemin düzenleme, kaldırım yapım, onarım ve parke kaplama çalışmaları gerçekleştiren belediye ekipleri son olarak 8 farklı mahallede yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyorlar.  

Yapılan çalışmalarla ilgili Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “ Vatandaşlarımızın daha refah ve daha güvenli ulaşım sağlamaları amacıyla Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce birçok farklı mahallemizde yol genişletme, zemin düzenleme, kaldırım yapım, onarım ve parke kaplama çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Fen İşleri ekiplerimizce son olarak; Mızraklı Mahallesi, Kurtderesi Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi’nde temizlik çalışmaları, Deniz Mahallesi Mehmet Aslan Caddesi’nde mazgal yapım çalışması, Kapısuyu Mahallesi’nde yol tesviye, temizlik ve zemin düzenleme çalışmaları, Tekebaşı Mahallesi’nde yol dolgu ve zemin düzenleme çalışmaları, Çiğdede Mahallesi Süs Sokak ve Yeni Mahalle Yasemin Sokak’ta parke onarım çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Daha güzel ve daha yaşanabilir bir Samandağ için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. “ ifadelerine yer verildi.

En az 10 karakter gerekli