SAMANDAĞ’IN SOKAKLARINDA GÜNEŞ AYRI BİR GÜZEL DOĞUYOR

SAMANDAĞ’IN SOKAKLARINDA GÜNEŞ AYRI BİR GÜZEL DOĞUYOR

ABONE OL
10 Ocak 2023 21:13
SAMANDAĞ’IN SOKAKLARINDA GÜNEŞ AYRI BİR GÜZEL DOĞUYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, yazın sıcak, kışın soğuk demeden çalışmalarını özverili şekilde sürdürmeye devam ediyor.


Gün doğmadan çalışmalarına başlayan ekipler, karış karış temizledikleri sokak ve caddelerde doğan güneşi ayrı bir güzellikle karşılıyor.
Ekipler araç ve ekipmanlarıyla gerçekleştirdiği çöp toplama, yol ve kaldırımları süpürme, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkları kaldırma gibi temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor.
İLÇEMİZ BİZİM EN BÜYÜK EVİMİZ, DUYARLILIK GÖSTERMEK EN BÜYÜK GÖREVİMİZ.
Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz yaptığı açıklamada, temizlik çalışmalarının özverili bir şekilde ilçe genelinde sürdürüldüğünü belirterek; ‘’Gerek cadde ve sokaklarda görev yapan temizlik personelimizle, gerekse çöp toplama ekibimizle ilçemizi daha yaşanabilir bir yere dönüştürmek amacıyla özverili çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın rahat ve huzuru bizim mutluluğumuzdur. İlçemiz bizim en büyük evimiz, duyarlılık göstermek en büyük görevimizdir. Bu hususta üstün gayret gösteren Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimize teşekkür ediyorum.’’ ifadelerinde bulundu.

En az 10 karakter gerekli