SANCAK YEMEKÇİLİK DEPREMZEDELERİN YANINDA

SANCAK YEMEKÇİLİK DEPREMZEDELERİN YANINDA

ABONE OL
1 Temmuz 2023 13:13
SANCAK YEMEKÇİLİK DEPREMZEDELERİN YANINDA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’ın damak tadı olan birbirinden lezzetli yemek çeşitlerini her gün binlerce vatandaşa ulaştıran Sancak Yemekçilik firması, çadırkentleri ziyaret ederek depremzelere yiyecek ikramında bulunmaya devam ediyor.

Sancak Yemekçilik sahibi hayırsever iş insanı Ali Zobu ve çalışanlarının katıldığı programda hazırlanan yiyecekler çadırkent sakinlerine ikram edildi. İkramlar sırasında çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.

ZOBU: YARDIMLARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Sancak Yemekçilik firması sahibi Ali Zobu, Çadırkentlere güçlerinin yettiğince yardım etmeye devam edeceklerini belirten Zobu, “Devletimiz vatandaşlarımıza en güzel şekilde bakmakta, depremin yaralarını en hızlı şekilde sarmak için var gücüyle çalışmaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Biz de karınca kararınca destek olmak için bu tür programlar gerçekleştirerek çocuklarımızın yüzlerini gülümsetiyoruz. Bugün de binlerce çocuğumuzu mutlu ederek biz de mutlu olduk. Bu tür programları gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

DEVLETİMİZ YEMEK İŞLERİNİ HATAYLI FİRMALARA VERSİN

Sancak Yemekçilik firması sahibi Ali Zobu, Hatay’daki çadırkent ve konteynerkentlerdeki yemek işlerini Hataylı firmaların almasının daha doğru olacağını kaydetti. Hataylı firmaların yerli üreticilere de destek olacağını ve Hatay’da istihdama katkı sunacağını kaydeden Zobu; “Hataylı depremzedelere yönelik yemek işlerinin Hataylı firmalara verilmesinin daha doğru olacağı kanaatindeyim. Bizim gibi çok sayıda firmaya da katkı sunularak depremin Hataylı işletmelere açtığı yaralar tamir edilebilir. Gerek istihdama, gerekse de yerli üreticiye destek olan Hataylı firmaların bu tür işleri almasını sağlamak kanaatimce daha doğru olacaktır. Sizler vesilesiyle Hatay Milletvekillerimize, yerel siyasetçilerimize sesleniyorum, Hatay’ın yemek işlerinin Hataylı firmalara verilmesini istirham ediyorum, bugünlerde destek olmayacaksınız ne zaman olacaksınız. Hatay esnafının sesini siz duyurmayacakta, bizler için bu mücedeleyi vermeyecekte kim verecek soruyorum size. Ziyaretler de boy boy resim vermeyi bilen siyasetçilerimiz bizim için de taşın altına elinizi koymanızı beklemekteyiz” ifadelerini kullandı.

Çadırkent sakinleri, yardımlarından dolayı Sancak Yemekçilik firması sahibi Ali Zobu’ya ve çalışanlarına teşekkür ettiler.

En az 10 karakter gerekli