Erten Elektronik
Erten Elektronik
ŞAŞMAZ OTELİNİ AFETZEDELERE YENİDEN AÇTI

ŞAŞMAZ OTELİNİ AFETZEDELERE YENİDEN AÇTI

ABONE OL
2 Ekim 2023 16:07
ŞAŞMAZ OTELİNİ AFETZEDELERE YENİDEN AÇTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’da devletine ve milletine tüm zorluklarda imdadına yetişen hayırsever iş insanı Mustafa Şaşmaz, sel felaketinde kalacak yeri olmayan vatandaşlara otelini açtı.

Her daim devletinin ve milletinin yanında yer alarak otelini tüm zorda kalanlara ücretsiz olarak tahsis eden Şaşmaz, depremzede olup yaşanan su baskınlarından dolayı çadırı veya konteyneri kullanılamayacak hale gelen tüm vatandaşlara otelini açtığını duyurdu. Daha önce yangın felaketinde evlerini kaybeden vatandaşlara, depremzedelere ve Yayladağıspor Kulübü futbol takımına da otelini tahsis eden Şaşmaz, yine zor durumda tüm imkanlarının hemşehrileri için seferber edildiğini belirtti.

“BEN DE VARIM” DİYEREK DEVLETİNİN YANINDA OLDUĞUNU KANITLADI

Hatay’ı ayağa kaldırmak için dört koldan çalışan devletin bu zor durumda da afetzedelere kol kanat gererek kalacak yerleri olmayanların yurtlara yerleştirilmesinden memnuniyet duyduğunu belirten Şaşmaz, yurtların kapasitesinin dolması halinde otelinin vatandaşların emrine amade olduğunu kaydetti. Her zor süreçte ben de varım diyerek tüm imkanlarını hemşerilerine seferber eden Şaşmaz, bu davranışıyla bir kez daha takdir topladı.

En az 10 karakter gerekli