Şehit Astsubay Ferhat Gedik unutulmadı

Şehit Astsubay Ferhat Gedik unutulmadı

ABONE OL
21 Ocak 2021 13:08
Şehit Astsubay Ferhat Gedik unutulmadı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay İl Jandarma Komutanlığınca şehit Eren Bülbül’ü korurken şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in mezarı ziyaret edildi.
PKK’lı teröristlerin kış üslenmesinin engellenmesi, sığınak ve barınakların imha edilmesi amacıyla 11 Ağustos 2017 tarihinde, bölücü terör örgütü mensuplarınca şehit edilen Eren Bülbül’ün aziz hatırasına ithafen 2021 yılı ile birlikte Eren operasyonları başlatılmıştı. Operasyona ismi verilen Eren Bülbül’ü korumak isterken 41. yaş gününde 41 kurşunla şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedikunutulmadı.
Şehit Astsubay Ferhat Gedik’in İskenderun Şehitliğindeki mezarı Hatay İl J.K.Yrd. J.Alb. Ufuk Bilgen, İskenderun İlçe J.K. J.Bnb. Ferit Gül, J.Kd.Üçvş. Serpil Üren Acar ve silah arkadaşları tarafından ziyaret edildi.
Şehidin kardeşi Arif Gedik’in de hazır bulunduğu ziyarette şehidin mezarına karanfiller bırakıldı dualar edildi.
İHA

HATAY İL JANDARMA KOMUTANLIĞINCA ŞEHİT EREN BÜLBÜL’Ü KORURKEN ŞEHİT OLAN JANDARMA ASTSUBAY KIDEMLİ BAŞÇAVUŞ FERHAT GEDİK’İN MEZARI ZİYARET EDİLDİ. (AHMET SEHER/HATAY-İHA)
Hatay İl Jandarma Komutanlığınca şehit Eren Bülbül’ü korurken şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in mezarı ziyaret edildi.

En az 10 karakter gerekli