Reklam
Reklam
“SGK Hatay’dan yılsonu değerlendirmesi”

“SGK Hatay’dan yılsonu değerlendirmesi”

ABONE OL
9 Kasım 2022 22:28
“SGK Hatay’dan yılsonu değerlendirmesi”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haber: Hikmet OTUZBİR

Hayatın her alanına dönük projeleriyle vatandaşların en çok güvendikleri kurumlardan olan Sosyal Güvenlik Kurumu Hatay’da yaklaşan yılsonu öncesinde değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.


Yılın geride kalan bölümünde çalışmalarıyla vatandaşlardan tam not alan SGK Hatay’ın başarılı İl Müdürü Hamit Bal’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda İl Müdür Yardımcıları ve Merkez Müdürleri de hazır bulundu.

BAL: HEDEFİMİZ VATANDAŞIN MEMNUNİYETİ

Müdür Bal, İl müdürlüğü salonunda gerçekleşen toplantıda İl Müdürlüğü performans ve karne uygulamasının değerlendirilmesi, kurum alacaklarında zaman aşımı, kayıtlı istihdamın teşviki ile ilgili yapılacak rehberlik çalışmaları, tasarruf tedbirleri, emanet hesaplar, Sigortalı tescil dosyalarının güncellenmesi, EBAYS Projesi-Arşiv Tarama Sistemi iş ve işlemleri ile kurumumuzun diğer iş ve işlemleri konularında kapsamlı bir değerlendirme yaptıklarını belirtti.

Vatandaşların memnuniyetini esas aldıklarını belirten Müdür Bal, yılın geride kalanında tepeden en alta kadar tüm çalışanlarımızın amacı vatandaşımızı mağdur etmeden memnuniyet esaslı çalışmaydı. 2022 yılının genelinde oldukça başarılı olduğumuzu gördük. Yönetimimize de bu konuda bilgilendirmelerde bulunduk. Önümüzdeki yıl da aynı anlayış ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.

En az 10 karakter gerekli