Ülkü Ocaklarından HESOB’a Ziyaret

Ülkü Ocaklarından HESOB’a Ziyaret

ABONE OL
14 Ocak 2022 10:22
Ülkü Ocaklarından HESOB’a Ziyaret
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı A.Kadir Teksöz’e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.Başkan Döner’e ziyaretinde Ülkü Ocakları Hatay İl Yöneticileri de eşlik etti.

DÖNER: ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM

Başkan Teksöz’ü makamında ziyaret eden Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, ziyaretin anısına Başkan Teksöz’e Ülkü Ocakları Dergimizin özel serisini ve Odak2023 çalışmasını takdim etti. Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner yaptığı açıklamasında :” Hataylı esnafımızın gür sesi  Abdulkadir Teksöz  başkanımıza  iadeyi ziyarette bulunarak  Ülkü Ocakları Dergimizin özel serisini ve Odak2023 çalışmasını takdim ettik. Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiğimiz Başkan Teksöz’e çalışmalarında başarılar diledik.”dedi.

TEKSÖZ: ZİYARETİNİZDEN MEMNUN OLDUM

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı A.Kadir Teksöz:” Ülkü ocakları İl Başkanımız sevgili yeğenim Alihan Döner  ve Yönetim kurulu  üyeleri birliğimizi  ziyaret ettiler. Esnaf ve sanatkârlarımızın genel konularını istişare ettik. Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum.”dedi.

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı A.Kadir Teksöz günün anısına Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner’e ahşap üzerine oyma yapımı ayna hediye etti.

En az 10 karakter gerekli