Erten Elektronik
Erten Elektronik
VALİ MASATLI TOPLU TAŞIMADAKİ SORUNLARI DİNLEDİ

VALİ MASATLI TOPLU TAŞIMADAKİ SORUNLARI DİNLEDİ

ABONE OL
28 Temmuz 2023 23:35
VALİ MASATLI TOPLU TAŞIMADAKİ SORUNLARI DİNLEDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay Valisi Mustafa Masatlı, 6 Şubat depreminde en ağır hasarı alan Antakya ilçesini ayağa kaldırmak için kentteki kurumlarla işbirliği faaliyetlerini sürdürüyor.

Kentte devam eden çalışmaların yanı sıra toplu taşımacılık sektörünün sorunlarının da dahil olduğu çok sayıda başlığın değerlendirildiği Vali Mustafa Masatlı’nın başkanlığındaki toplantıya Vali Yardımcıları, Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi ve Antakya Belediyesi yetkilileri de katılım gösterdi. Toplantıda, ilimizdeki toplu taşımacılığa dair konular değerlendirildi.

BAŞKAN YILMAZ ŞOFÖR ESNAFININ BEKLENTİLERİNİ AKTARDI

Toplantıda hazır bulunan Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, toplu taşımacılık sektöründe hizmet veren şoför esnafının sorunlarını ve beklentilerini Vali Masatlı ve haziruna aktardı. Yakıtın pahalılığından ücretsiz taşınan yolcu sayısının fazlalığına, vergi yükümlülüğünden tamir masrafının artışına, yolcu taşıma ücretlerinden esnaftan istenen belgelerin fazlalığına kadar çok sayıda başlığı aktaran Başkan Yılmaz, Vali Masatlı’dan esnafın sorunlarına çözüm için yardım talebinde bulundu.

Şoför esnafının hizmete devam etmesinin kentteki normalleşmeyi hızlandıracağını, sektörlerin canlanmasına katkı sunacağını belirten Vali Masatlı, sorunların çözümü için gerekli adımların atılacağını belirtti.

Toplantıya katılanlara teşekkür eden Vali Masatlı, bu tür değerlendirme toplantılarını sık şekilde gerçekleşeceğini sözlerine ekledi.

En az 10 karakter gerekli