Erten Elektronik
Erten Elektronik
VATANDAŞLAR ÖLÜM KAVŞAĞINA ÇÖZÜM BEKLİYOR

VATANDAŞLAR ÖLÜM KAVŞAĞINA ÇÖZÜM BEKLİYOR

ABONE OL
28 Mayıs 2024 09:21
VATANDAŞLAR ÖLÜM KAVŞAĞINA ÇÖZÜM BEKLİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’da sıklıkla kazaların meydana geldiği kavşak vatandaşları çileden çıkardı. Geçtiğimiz günlerde aynı kavşakta yaşanan kazada babasını kaybeden Ali Meftunzade ve bölge halkı kazaların olduğu kavşakta gerekli önlemlerin alınmasını istiyor.

Hatay’ın Reyhanlı ilçesi ile Antakya ilçelerini birbirine bağlayan karayolunun Beşaslan Mahallesi mevkiindeki kavşakta sıklıkla ölümlü ve yaralamaları kazalar yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen kazada babası ölen ve ailesinden 3 kişi yaralanan Ali Meftunzade, bölgede yaşanan kazalara tepki gösterdi. Meftunzade’nin tepkilerine destek ise mahalle muhtarı ve bölge halkından geldi. Yılbaşından bu yana aynı kavşakta maddi hasarlı ve ölümlü 35 kazanın yaşandığını dile getiren Meftunzade, trafik ışığı, hız uyarısı ve kasis olmadığını söyleyerek gerekli önlemlerin alınmasını istedi.

“BURADA TRAFİK KAZASINDA MAALESEF BABAM HAYATINI KAYBETTİ”

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında babasını kaybeden Ali Meftunzade, “Burası Hatay’ın Reyhanlı ilçesinin Beşaslan köyü kavşağıdır. Bu kavşakta geçen hafta Pazartesi günü benim babam, annem, yeğenim ve teyzem ağır bir trafik kazası geçirdi. Bu ağır bir trafik kazasında maalesef babam hayatını kaybetti. Babam şu gördüğünüz yerden çıkış yapıyordu. Babam tam şu sol şeride geldiğinde karşıdan gelen çok süratli bir minibüs babama ortadan vurup orta kısımdan şu tarafa kadar aracı uçurdu. Bu kaza sonrası babam hastaneye kaldırıldığında hayatını kaybetti. 6 yaşındaki yeğenim ve teyzem yoğun bakımda tedavileri devam ediyor. Annem ise evde tedavi görüyor. Bu kavşakta 5 ay içerisinde 35 ölümlü ve maddi kazalar oldu. Bu kavşakta; trafik ışığı, hız uyarısı, herhangi yavaşlatıcı bir şekilde uyarı ve kasis yok” dedi.

İHA

En az 10 karakter gerekli