Erten Elektronik
Erten Elektronik
YAPAR: KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

YAPAR: KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

ABONE OL
15 Haziran 2024 14:03
YAPAR: KURBAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yapar, mesajında şu sözlere yer verdi; “Toplumun her kesimini birbirine yakınlaştırarak dayanışma duygularımızı en üst düzeyde yaşatan, dostluk ve kardeşliğimizi pekiştiren Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Milletimizi manevi iklimiyle saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Kurban Bayramı, bizlere millet olma şuuruna ermenin, millî ve manevi değerlerimize sahip çıkarak hoşgörü ve sevgiyi hayatımıza hâkim kılmanın önemini hatırlatır. Milletimiz, köklü kültürü ve manevi değerlerine bağlılığıyla bugüne kadar olduğu gibi el ele, huzur, güven ve birlik beraberlik içinde daha nice bayramlara ulaşacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini, hem aziz milletimiz, hem de tüm insanlık için barışa, huzura ve refaha vesile olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

En az 10 karakter gerekli