Reklam
Reklam
YAYLADAĞI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL PROGRAM

YAYLADAĞI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL PROGRAM

ABONE OL
24 Kasım 2022 12:48
YAYLADAĞI BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL PROGRAM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Kültür ve sosyal faaliyetler ile fark yaratmaya devam ediyor.

Yayladağı Belediyesi Kültür Merkezi’nde Uygur Kardeşler “Öğretmenler” için sahne aldı. Yayladağı Belediyesi’nin Öğretmenler Günü’ne özel ücretsiz organize ettiği Süt Kardeşler oyununa çok sayıda öğretmen katıldı. Programda selamlama konuşması yapan Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, öğretmenlik mesleğinin öneminden bahsetti.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Öğretmenleri önemsediklerini belirten Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın: “Öğretmenlik, cumhuriyetimizin değerlerine sahip nesiller yetiştiren, bilgi ve irfanla ülkemizin ve devletimizin istikbalini inşa eden kutsal meslektir. Bu kutsal vazifeyi üstlenmiş tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, kendilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

ÖĞRETMENLERİMİZE ATFEDİYORUZ

Tiyatronun usta isimlerini ağırladıklarını belirten Başkan Yalçın: “Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler tarafından oynanan ve tüm öğretmenlerimize atfettiğimiz “Süt Kardeşler” adlı komedi tiyatrosu Yayladağı Belediyesi Kültür Merkezimizde sahnelendi. Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu oyuncularına ve set ekibine teşekkürlerimizi sunuyor, tüm öğretmenlerimizin gününü bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli