YAYLADAĞI TARIM KENTİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

YAYLADAĞI TARIM KENTİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

ABONE OL
5 Aralık 2022 11:32
YAYLADAĞI TARIM KENTİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Yayladağı Yerel Grubu Derneği ve TKDK ile %100 hibeli protokol imzaladıklarını duyurdu.

Yayladağı’nın genç ve başarılı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, ilçenin tarım kenti olmasına yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Tarım ve Orman Bakanlığı LEADER Projesi kapsamında Yayladağı Yerel Grubu Derneği ve Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurulu (TKDK) ile %100 hibeli protokol imzalandı. Bu gelişme ile birlikte ilçenin yerel kalkınma stratejisine yönelik tarımsal projeleri hayata geçirmenin önü açılacak.

BAŞKAN YALÇIN DUYURDU, İMZALAR ATILDI

Konuya ilişkin sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan Başkan Yalçın, “Tarım ve Orman Bakanlığı LEADER Projesi kapsamında Yayladağı yerel kalkınma stratejisine has projelerimizi hayata geçirmek için Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ile protokolümüzü imzaladık. Protokol ile hayata geçirilmesi planlanan projelerimizin temellerinin atılmasında emeği geçen, Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişçi’ye, Milletvekilimiz Sayın Sabahat Özgürsoy Çelik ve TKDK İl Koordinatörü Sayın Dr. Savaş Özgürsoy’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli