YAYLADAĞI’NDA KÖY EVLERİ İNŞASI SÜRÜYOR

YAYLADAĞI’NDA KÖY EVLERİ İNŞASI SÜRÜYOR

ABONE OL
23 Eylül 2023 12:15
YAYLADAĞI’NDA KÖY EVLERİ İNŞASI SÜRÜYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ve beraberindeki heyet Yayladağı’nda yapımı süren köy evleri ve ahırları inceledi.  

Bakan Yardımcısı Gürgen’e AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Yayladağı Kaymakamı Halil Yazıcı, Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, AK Parti İlçe Başkanı Doğan Gürlen, ilçe teşkilatı ve muhtarlar da eşlik etti. Heyet Yayladağı Ayışığı Mahallesi’nde yapımına devam edilen köye evlerinde incelemelerde bulundu. Yeşildal incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızı kalıcı konutlarına kavuşturana kadar Devletimizin tüm imkanları vatandaşlarımızın emrindedir” ifadelerini kullandı.

AFET SONRASI PLANLAMALAR VATANDAŞLARLA DEĞERLENDİRİLDİ

Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ve beraberindeki heyet, afet sonrası sürecin değerlendirilmesi için Yayladağı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya da katıldı. Burada vatandaşlar ve muhtarların önerilerini dinleyen Bakan Yardımcısı Gürgen, vatandaşların isteklerine göre çalışmaların da şekilleneceğini belirterek önerilerin raporlaştırılacağını kaydetti.  

En az 10 karakter gerekli