YAYLADAĞI’NDA MAHALLE YOLLARI GÜZELLEŞİYOR

YAYLADAĞI’NDA MAHALLE YOLLARI GÜZELLEŞİYOR

ABONE OL
1 Eylül 2023 10:49
YAYLADAĞI’NDA MAHALLE YOLLARI GÜZELLEŞİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, ilçede sorunlu olan mahalle yollarının düzenlenmesine devam edildiğini belirtti.

Başkan Yalçın, ilçeye bağlı Dutlubahçe, Karaköse, Şenköy, Kışlak/Kızılgöl ve Çandır mahallelerinde istinat duvarı yapım çalışmalarının sürdüğünü ve ekiplerin tüm imkanlarıyla çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Yayladağı’nda mahallelerde kendilerine iletilen tüm sorunların en kısa sürede çözülmesi için ekipleri sahaya seferber ettiğini kaydeden Başkan Yalçın, devletimizin tüm imkanlarıyla Hatay’ın yanında olduğu bu dönemde kendilerinin de ilçedeki tüm aksaklıkları gidermek amacıyla çalıştıklarını belirtti.

AMAÇ DAHA GÜZEL BİR YAYLADAĞI

Yayladağı’nın güzelleşmesi için çalışmaları sıklaştıracaklarını kaydeden Yalçın; “Mahallelerimizde Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz. Dutlubahçe, Karaköse, Şenköy, Kışlak/Kızılgöl, Çandır mahallelerimizde tarım alanlarına giden yollarda düzenleme, genişletme, istinat duvarı ve kamusal alanların düzenlenmesi çalışmalarımızı tamamladık. Fen İşleri ekiplerimize kolaylıklar dilerim. Mahallelerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli