YAYMAN: BU BAŞARI HATAY’IN BAŞARISIDIR

YAYMAN: BU BAŞARI HATAY’IN BAŞARISIDIR

ABONE OL
4 Nisan 2024 10:38
YAYMAN: BU BAŞARI HATAY’IN BAŞARISIDIR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay’da elde edilen seçim başarısının tüm Hatay’ın başarısı olduğunu belirtti.

A Haber kanalında Melih Altınok’un sunduğu Sebep sonuç programının konuğu olan Milletvekili Yayman, büyükşehirin yanında ellerindeki tüm ilçe belediyelerini de yeniden kazandıklarını söyledi.

Yayman konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Adem Yeşildal, Abdulkadir Özel, Kemal Karahan, Hüseyin Yayman ve Lütfi Kaşıkçı milletvekillerimiz başta olmak üzere, il ve ilçe teşkilatlarımız, mahalle temsilcilerimiz ve meclis üyelerimiz tam saha çalıştı. Seçim sürecinde rakibimiz ile ilgili bir iki konuşma dışında hiç yorum yapmadan sadece kendi yapacaklarımızı anlattık. Bu konuda çok büyük bir kararlılığımız vardı. Allah’a şükür bunu başardık.

Hatay’da doğru adayın etrafında birliktelik ve tek seslilik oluşturulunca zafere ulaşıldığını gördük. Bu başarı Hatay’ın başarısıdır. Biz Hatay’ın özel bir bölge olduğunu biliyorduk. Özel bir çalışma yapılması gerektiğini dile getirdik. Ülkemizdeki sorunlar bizde de vardı. Ama hiç kimse gurur kibir yapmadan çalıştık ve zafere ulaştık. Bazı illerde tek bir ilçe dahi kazanılmazken, biz elimizdeki tüm ilçeleri yeniden kazandık.”

En az 10 karakter gerekli