Erten Elektronik
Erten Elektronik
YAYMAN: RAMAZAN BAYRAMI BİRLİĞİMİZİ PEKİŞTİRSİN

YAYMAN: RAMAZAN BAYRAMI BİRLİĞİMİZİ PEKİŞTİRSİN

ABONE OL
9 Nisan 2024 22:00
YAYMAN: RAMAZAN BAYRAMI BİRLİĞİMİZİ PEKİŞTİRSİN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, mübarek Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Ramazan Bayramı’nın tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennilerini ileten Yayman; “Birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissettiğimiz, manevi zenginliklerle dolu bir Ramazan Ayı’nı daha idrak ederek bayramı karşılamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bizleri Ramazan Bayramı’na kavuşturan Yüce Rabbimize sonsuz şükürler olsun. Rahmet, bereket ve mağfiret vesilesi olan Ramazan Ayı’nı, deprem felaketinin ardından çok sayıda akrabamızdan, eşimizden, dostumuzdan ayrı geçirmenin burukluğunu hissettik.

Bayram günleri, milli ve manevi değerlerimizi bütün güzellikleriyle hissettiğimiz, kırgınlık ve küskünlüğü bir kenara bırakarak barıştığımız müstesna günlerdir. Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, ortak hedefimiz olmalıdır. Bu günleri fırsat bilerek aramızdaki sevgi, merhamet, kardeşlik ve hoşgörü duygularını güçlendirmemiz bayramı gerçek anlamda idrak etmemizi sağlayacaktır.

Bu mukaddes günlerde, Şehit Ailelerimizi, Şanlı Gazilerimizi, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı, hasta, yaşlı, yetim, öksüz ve kimsesiz kardeşlerimizi hatırlamalı, telefonla da olsa kendileriyle hemhâl olmalı, yalnız olmadıklarını onlara hissettirebilmek için elimizden gelen gayreti göstermeliyiz. Ramazan Bayramı vesilesiyle, milletimizin huzur içerisinde yaşaması ve vatanımızın bütünlüğü için görev yaparken hayatını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, şehit ailelerimize, gazilerimize ve yakınlarına bir defa daha şükranlarımı ifade ediyorum.

Saygıdeğer Hataylı hemşehrilerimiz başta olmak üzere Aziz Milletimizin ve bütün İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutluyor; bayramın tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, Cenab-ı Hak’tan herkese sağlık ve esenlikler niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli