Erten Elektronik
Erten Elektronik
YEŞİLDAL: RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

YEŞİLDAL: RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

ABONE OL
9 Nisan 2024 21:49
YEŞİLDAL: RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Hatay Milletvekili Av. Adem Yeşildal, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Milletvekili Yeşildal mesajında; “Mübarek Ramazan-ı Şerifi geride bırakarak, kırgınlıkların sona erdiği, uzaktakilerin sevdiklerine kavuştuğu ve yeni umutların filizlenmesini istediğimiz bir bayrama daha ulaşmanın buruk sevincini yaşıyoruz. Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve başta Hatay’ımız olmak üzere birçok ilimizi etkileyen deprem felaketinin acısını içimizde hissediyor, bir bayramı daha buruk geçirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ancak huzur ve saadet membaı bayramlarımız, bizi birbirimize daha da yakınlaştıran, kardeşliğimizi de pekiştiren ortak istikamete yönlendiren ve manevi halesiyle hepimizi kuşatan kutlu birer vesiledir. Aynı zamanda bayramlar, akıp giden zaman içinde, gitgide uzaklaşan nesilleri yeniden bir araya getirip bağlayan kadim düğümler gibidir. Bu anlamda yaşadığımız sıkıntılı bu süreci her zorlukta birbirine kenetlenen birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuna sahip Aziz milletimiz ve devletimiz sayesinde dayanışma içerisinde daha kolay aşacağız. Bu bayramda en büyük temennimiz, huzurumuzun ve kardeşliğimizin daim olması, Ramazan ayı boyunca olduğu gibi sofralarımızdan bereketin eksik olmamasıdır. İnanıyorum ki kalplerimize huzur taşıyan bu kutlu günlerin maneviyatı ve hep bir ağızdan ettiğimiz dualar; insanlığın kalbine rahmet, coğrafyamıza sükûnet, depremin yaralarının sarılmasına da bir vesile olacaktır.

Değerli Hemşehrilerim;

Bayramlar bir olmanın, paylaşmanın, dayanışmanın, samimiyetle hissedildiği ve yaşandığı müstesna zamanlardır. Bayram sevincimizi, yaşlılarımızla ve düşkünlerimizle de paylaşmayı asla ihmal etmeyelim, sevinçte de kederde de birlikte olduğumuzu gösterelim. Aynı şekilde, şehitlerimizin ailelerini, çocuklarını, kahraman gazilerimizi, depremde yakınını kaybeden vatandaşlarınızı ve yetimlerimizi de unutmayalım.

Bu duygu ve düşüncelerle şehitlerimize, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet dilerken siz Hataylı hemşehrilerimin, Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, Cenab-ı Hak’tan bizleri birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli