Yonca Şahinbaş’lı Medeniyetler Korosu Gönüller Fethetti

Yonca Şahinbaş’lı Medeniyetler Korosu Gönüller Fethetti

ABONE OL
14 Kasım 2021 10:17
Yonca Şahinbaş’lı Medeniyetler Korosu Gönüller Fethetti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Medeniyetler Korosunun geleneksel hale gelen Cumartesi konserleri Meclis Kültür Ve Sanat Merkezinde hız kesmeden devam ediyor.

Bu hafta salonun tamamının dolu olduğu bir konserle sevenlerinin karşısında olan Antakya Medeniyetler Korosu konuk sanatçı olarak birlikte sahneyi paylaştığı Yonca Şahinbaş ile birlikte bir kez daha gönüller fethetti.

Çekimleri şehrimizde gerçekleşen Kalp Yarası dizisinin sevilen oyuncusu Yonca Şahinbaş’ın üç eser ile izleyenlerin karşısında olduğu konserde Antakya Medeniyetler Korosu Şef Yılmaz Özfırat yönetiminde yine muhteşem bir konsere imza attı.

Salonun tamamının dolu olduğu ve yer yer ayakta izleyenlerin görüldüğü muhteşem konseri CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur,CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır , Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Muhtarları El Ele Projesi kapsamında şehrimize gelen muhtarlar, Ankara İş Kadınları Derneği Yönetimi,Hatayspor’lu futbolcular ve çok sayıda sanat sever izledi.

Dizlerde sergilediği muhteşem performansın yanında kendine özgü sesi ve yorumu ile  Medeniyetler Korosu Cumartesi konserine renk katan sevilen sanatçı Yonca Şahinbaş ile aynı sahneyi paylaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Şef Yılmaz Özfırat, Konser sonunda salonu dolduran tüm izleyenlerin ayakta alkışladığı muhteşem bir konsere daha imza atmanın haklı gururu ile konuk sanatçı Yonca Şahinbaş’a, Türkiye’nin farklı farklı illerinden konseri dinlemeye gelen konuklara, Protokol üyelerine teşekkür etti.

Özfırat ayrıca Cumartesi konserimizin gerçekleşmesinde büyük katkıları olan Hatay Valisi Rahmi Doğan başta olmak üzere, İl Kültür ve Turizm Müdürü  Hüsnü Işıkgör’e, konserin gerçekleşeceği saatlerde görevlerini kusursuz bir biçimde yerine getiren İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeline, emeği geçen herkese ve konserlerde görev alan  o tüm koro üyesi arkadaşlarına şükranlarını sundu.

Hatay’da ki bir arada yaşama kültürünü sahneye taşıyan ve dünyanın  bir çok ülkesinde verdikleri konserler ile barış mesajları veren Antakya Medeniyetler Korosu ile aynı sahnede olmaktan son derece onur duyduğunu söyleyen sanatçı Yonca Şahinbaş, başta Antakya Medeniyetler Korosu Şefi Yılmaz Özfırat olmak üzere koro üyelerine ve alkışları ile kendilerini duygulandıran tüm izleyenlere teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli