ZABITA EKİPLERİ YILBAŞI ÖNCESİ DENETİMLERİNİ ARTTIRDI

ZABITA EKİPLERİ YILBAŞI ÖNCESİ DENETİMLERİNİ ARTTIRDI

ABONE OL
30 Aralık 2020 12:49
ZABITA EKİPLERİ YILBAŞI ÖNCESİ DENETİMLERİNİ ARTTIRDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri yeni yıl öncesinde ilçe genelinde denetimlerini arttırdı.
Yılbaşının yaklaşmasıyla Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı Gıda Denetim Ekibi fırın ve pastanelerde denetimler gerçekleştirdiler.
Gıda Mühendisi, Veteriner Hekim ve Zabıta görevlilerinden oluşan Gıda Denetim Ekibi tarafından vatandaşların daha sağlıklı ve güvenilir gıdaya ulaşabilmeleri için işletmelerde gıda, hijyen, sağlık ve evrak kontrolleri yapıldı.
Yapılan denetimlerle ilgili Samandağ Belediyesi’nde yapılan açıklamada; “Zabıta Müdürlüğümüze bağlı Gıda Denetim Ekibimiz, yılbaşı öncesinde vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve güvenilir gıdaya ulaşabilmeleri için ilçemiz sınırları içerinde bulunan fırın ve pastanelerde temizlik ve hijyen denetimleri gerçekleştiriyorlar. Bu yıl Pandemi dolayısıyla yeni yılı evlerimizde kutlayacağız. Kurallara uyulması ve tüketicilerimizle esnafımızın haklarının korunması noktasında üstümüze düşeni yerine getiriyoruz. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizin yeni yılını kutluyor, sağlıklı güzel yıllar geçirmemizi temenni ediyoruz. “ ifadelerine yer verildi.

En az 10 karakter gerekli