Zeytinyağı dolandırıcısı tutuklandı

Zeytinyağı dolandırıcısı tutuklandı

ABONE OL
30 Mart 2021 12:15
Zeytinyağı dolandırıcısı tutuklandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’ın İskenderun ilçesinde kendilerini tüccar olarak tanıttıkları üreticilerden zeytinyağı alıp parasını ödemeyerek dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişiden 1’i tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 2 kişinin kendilerini tüccar olarak tanıtarak zeytinyağı alıp parasını ödemeyip üreticileri dolandırdığı şikayeti üzerine harekete geçti. Yapılan çalışmada kimlikleri tespit edilen A.E. ve V.Y. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden A.E. suç islemek amacıyla örgüt kurmak ve dolandırıcılık yapmaktan tutuklanırken, V.Y. serbest bırakıldı.

İHA

HATAY’IN İSKENDERUN İLÇESİNDE KENDİLERİNİ TÜCCAR OLARAK TANITTIĞI ÜRETİCİLERDEN ZEYTİNYAĞI ALIP PARASINI ÖDEMEYEREK DOLANDIRICILIK YAPTIĞI İDDİASIYLA GÖZALTINA ALINAN 2 KİŞİDEN 1’İ TUTUKLANDI. (NECATİ İVGİN/HATAY-İHA) Hatay’ın İskenderun ilçesinde kendilerini tüccar olarak tanıttıkları üreticilerden zeytinyağı alıp parasını ödemeyerek dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişiden 1’i tutuklandı.

En az 10 karakter gerekli