SAMANDAĞ BELEDİYESİ ÇALIŞMALARDA HIZ KESMİYOR

SAMANDAĞ BELEDİYESİ ÇALIŞMALARDA HIZ KESMİYOR

ABONE OL
1 Aralık 2022 16:27
SAMANDAĞ BELEDİYESİ ÇALIŞMALARDA HIZ KESMİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelindeki temizlik çalışmaları için yoğun bir mesai harcıyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri sabahın erken saatlerinden itibaren araç ve ekipmanlarıyla birlikte çöp toplama, yol ve kaldırımları süpürme, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkları kaldırma çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar. Günlük temizlik faaliyetlerini aksatmadan gerçekleştiren ekipler, bunun yanı sıra bütün mahallelerde detaylı temizlik çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyorlar.

‘’TEMİZLİK BELEDİYEMİZİN, KİRLETMEMEK VATANDAŞLARIMIZIN GÖREVİDİR.’’

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, vatandaşları temizlik konusunda duyarlı olmaya davet ederek “Belediyemizin bütün birimleri gibi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz de yoğun bir şekilde çalışarak ilçemizi köşe bucak temizlemek için çaba gösteriyor. Temizlik belediyemizin, kirletmemek vatandaşımızın görevidir. Gelecek nesillere temiz ve yaşanabilir bir ilçe bırakabilmek için hep birlikte, el ele çalışmalı ve ortak temizlik bilinciyle özveri göstermeliyiz. Bu bilinçle hareket eden bütün vatandaşlarımıza ve özveriyle çalışan emekçilerimize teşekkür ediyorum. ’’ifadelerinde bulundu.

En az 10 karakter gerekli