BAŞKAN YILMAZ; “ 2021 YILINDA TÜM DÜNYAYA SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUK TEMENNİ EDİYORUM.”

BAŞKAN YILMAZ; “ 2021 YILINDA TÜM DÜNYAYA SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUK TEMENNİ EDİYORUM.”

ABONE OL
30 Aralık 2020 12:02
BAŞKAN YILMAZ; “ 2021 YILINDA TÜM DÜNYAYA SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUK TEMENNİ EDİYORUM.”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, hizmet dolu bir yılı daha geride bıraktıklarını, Antakya Belediyesi ailesi olarak, 2021 yılında da Antakya’nın gelişmesine, büyümesine, güzelleşmesine dair gönül belediyeciliği esası ile hizmetlerine devam edeceklerini belirtti.
2021 yılında tüm dünyaya, sağlık, huzur ve mutluluk dileğinde bulunan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz yeni yıl kutlama mesajında duygu ve düşüncelerini şöyle belirtti;
“Hem ülkemiz hem de dünyamız için çok zor geçen bir yılı geride bırakıyoruz. 2020, hepimizin hafızasında olduğu gibi tarihte de unutulmayan bir sene olacak.
Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de ne yazık ki Covid-19 salgını ve doğal afetler ile mücadele ettiğimiz bir yılı geride bırakıyoruz. 2020 yılı, tüm Dünya’da pandemi gölgesinde geçti.
Biz de bu süreçte Antakya Belediyesi olarak, bir yandan pandemi ile mücadelede 7 – 24 esasıyla her türlü önlemi titizlikle uygulayıp, vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak çalışmaları sürdürürken, diğer yandan da kentimizi kalkındıracak ve geleceğe taşıyacak projelerimize aynı kararlılıkla devam ettik.
Sosyal dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği kentimizde ortaya koyduğumuz çalışmalarda, Antakya’mızın her yönüyle daha yaşanabilir bir şehir olması için çaba gösterdik, göstermeye de devam ediyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta değerli hemşehrilerim olmak üzere 2021 yılında, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, başarı, huzur ve mutluluk temenni ederken, birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

En az 10 karakter gerekli